Czym jest hurtownia zaopatrzenia medycznego

Czym jest hurtownia zaopatrzenia medycznego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych specjalności, które zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.

Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Sprawdź ofertę

Wyposażenie gabinetów medycznych

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.Czym jest hurtownia

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony ...

Czym jest hurtownia

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony ...